Dom
Meble modułowe, czyli niedrogie rozwiązanie szyte na miarę

Meble modułowe, czyli niedrogie rozwiązanie szyte na miarę

Czy istnieją meble, które dopasują się do każdego wnętrza? Tak, a dodatkowo nie ma potrzeby zamawiać ich indywidualnie na wymiar w pracowni stolarskiej. Meble modułowe Atomia, dostępne w sieci sklepów Castorama to praktyczne, ekonomiczne i uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się jako podstawa wyposażenia każdego wyjątkowego wnętrza. Dodatkowo, do 20 listopada w sklepach stacjonarnych Castorama uzyskamy 20% zwrotu na kartę podarunkową przy zakupach mebli Atomia za min. 2000 zł.

Meble na wymiar

Kojarzą się z drogim rozwiązaniem, na którego wykonanie trzeba długo czekać. Zmiana wyposażenia domu nie musi tak wyglądać. Meble Atomia powstały, aby rozwiązać ten problem oraz tworzyć dobrze uporządkowane przestrzenie, maksymalnie wykorzystujące dostępną przestrzeń. Takie rozwiązanie sprawdza się w salonie, sypialni, garderobie, pokoju dziecięcym, domowym biurze czy korytarzu. Seria mebli Atomia, dostępna w sieci sklepów Castorama składa się z pojedynczych elementów oraz pasujących do nich akcesoriów, które można dopasować do rodzaju pomieszczenia, jego wymiarów czy indywidualnych cech. Do wyboru jest gama korpusów i drzwi mebli, a idealnym uzupełnieniem są dedykowane elementy, organizujące ich wnętrza.

Meble modułowe

Seria Atomia urzeczywistnia niezliczoną liczbę indywidualnych projektów. Jej elementy możemy swobodnie łączyć, korpusy można łatwo ułożyć na sobie i połączyć szafki tak, aby dopasować je do wszelkich ograniczeń wymiarowych. Wysokość każdego produktu z serii jest wielokrotnością wymiaru 37,5 cm, co ułatwia tworzenie kombinacji. Optymalna wysokość 37,5 cm pozwoli na przechowywanie zróżnicowanych przedmiotów: od książek, przez ozdoby, aż po ubrania. Meble są solidne i wytrzymałe, czego potwierdzeniem jest 15-letnia gwarancja. Co więcej, decydując się na ich wybór, zyskujemy możliwość dokupienia dodatkowych elementów tego samego typu w późniejszym czasie. Nie musimy się martwić, że nie uda nam się dokupić idealnie pasującej komody do wybranej wcześniej szafy. W dowolnym momencie możemy zaopatrzyć się w kolejny mebel w tym samym stylu i kolorze.

Projekt mebli można wykonać samodzielnie, z pomocą specjalnego konfiguratora online, a także ze wsparciem projektanta lub doradcy Castorama. Do 20 listopada 2022 r. w sklepach stacjonarnych Castorama dostępna jest promocja, dzięki której uzyskamy 20% zwrotu na kartę podarunkową przy zakupach mebli Atomia za min. 2000 zł. Po więcej praktycznych rozwiązań i inspiracji zapraszamy na stronę: https://www.castorama.pl/.

Dodaj komentarz