Lifestyle
Nowy Rok – nowa Ty

Nowy Rok – nowa Ty

Nowy Rok to doskonała okazja do chwili refleksji i zrobienia planów na przyszłość. W najnowszej ofercie sieci handlowej Netto znajdziesz przydatne inspiracje, dzięki którym łatwiej będzie zrealizować upragnione cele.

Dla zachowania zdrowia, smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia najważniejsze są odpowiednia dieta i ruch. Jeśli planujesz zadbać o siebie kompleksowo, warto opracować plan, dzięki któremu zauważysz różnicę na wadze. Nie może zabraknąć akcesoriów kuchennych, pomocnych w przygotowywaniu zdrowych dań. Dopełnieniem będzie wygodny strój do gimnastyki oraz sprzęt, dzięki któremu wykonasz ulubione ćwiczenia bez wychodzenia z domu.

Dieta to podstawa

W blasku świec czy fajerwerków zazwyczaj wydaje nam się, że niemożliwe nie istnieje. A z Nowym Rokiem nieco blednie nasz zapał. Jeśli jednak naprawdę zależy nam na zadbaniu o zdrowie i sylwetkę, warto zaopatrzyć się w akcesoria, które umilą i ułatwią przygotowywanie posiłków. Nieoceniony w walce z nadmiarem wagi okaże się parowar 3-poziomowy (79 zł). Fanów owocowo-warzywnych koktajli z pewnością zainteresują blender-rozdrabniacz oraz blender do smoothie (59 zł). Sprzymierzeńcem w dążeniu do wymarzonej sylwetki będą także pojemniczki na żywność, w których zabierzesz zdrowy posiłek do pracy lub szkoły (7-16 zł).

Ruszaj (się) śmiało

Tak naprawdę na ruch warto znaleźć czas przez cały rok. Jeśli jednak dopiero planujesz zacząć treningi, warto zaopatrzyć się w odpowiedni strój. W najnowszej ofercie sieci handlowej Netto znajdą coś dla siebie zarówno panie, m.in. damski top sportowy (29 zł) czy legginsy sportowe (39 zł), jak i panowie. Komplet bielizny termicznej (26 zł), szorty sportowe (29 zł) czy t-shirt sportowy (27 zł) to świetna propozycja nie tylko dla początkującego sportowca. Miłośnikom gimnastyki w domu przydatna okaże się piłka bosu (129 zł). Dla tych, którzy planują wyrzeźbienie brzucha nieoceniony okaże się AB generator (179 zł).

Dodaj komentarz