Dom
Pokój dziecka w bieli

Pokój dziecka w bieli

Niezależnie, czy szukamy dekoracyjnych pomysłów na urządzenie pokoju niemowlęcia, czy bardziej surowego wnętrza dorastającego nastolatka, klasyczna biel stanowi wdzięczną bazę dla różnego rodzaju pomysłów aranżacyjnych w pokoju dziecka. Sprawdzi się zarówno z delikatnymi pastelowymi dodatkami, jak również będzie perfekcyjnym tłem dla wyrazistych kolorów i industrialnych dekoracji.

W skąpanym w bieli wnętrzu nieinwazyjną nutę kolorytu zapewnią meble z jasnego drewna oraz drobne dekoracje czy zabawki. W takich koncepcjach warto postawić na nieżółknącą biel ścian, jaką daje Jedynka Perfekcyjna Plus. Rozwiązanie to uchroni też ściany od nieestetycznego pękania i zapewni efekt matowej, jednolitej powierzchni dzięki powłoce Antyreflex.

Monochromatyczne połączenie bieli z bielą

Biel Jedynki to także doskonałe tło, jeśli planujemy wystrój pokoju dziecka w pastelach. Delikatna szarość, mięta czy róż – każda z barw zaistnieje równie pięknie, subtelnie zaznaczając swoją obecność, bez obaw o kolorystyczny przesyt. Dekoracje w formie pomponów czy  tekstylnej girlandy  będą harmonijnie współgrać z półprzezroczystymi zasłonami i pastelowymi meblami, nadając wnętrzu lekkości.

Białe ściany doskonale sprawdzą się także w pokoju dorastającego dziecka

Jako baza dla wyrazistych barw czy aranżacji inspirowanych stylem industrialnym. Na tle białej Jedynki jako nietuzinkowe regały wykorzystać można skrzynki z surowego drewna, które żegnającemu się powoli z zabawkami uczniowi dadzą poczucie poważnej dekoracyjnej zmiany w jego małym królestwie.

Dodaj komentarz