Dom
Włoskie meble o niepowtarzalnym szyku

Włoskie meble o niepowtarzalnym szyku

Na polskim rynku coraz częściej można się spotkać z meblami produkowanymi w innych krajach. Przykładem tego typu mebli są włoskie meble znanej firmy.

Powód popularności

Wielu klientów zastanawia się dlaczego meble firmy Bonaldo cieszą się aż taką popularnością. Jest wiele powodów dla których warto kupić właśnie te meble. Należą do nich:

  • Długoletnia tradycja produkcji mebli – firma działa na rynku od 1936 roku. Produkuje meble nieprzerwanie od 80 lat.
  • Wysoka jakość procesu produkcyjnego – produkując meble od ponad 80 lat proces produkcyjny jest stale udoskonalany.
  • Kreatywność, innowacyjność i jakość – firma cechuje się najlepszymi meblami włoskimi. Zachowuje przy tym oryginalne wartości przyświecające założycielowi firmy.
  • Współpraca z najlepszymi projektantami – do dnia dzisiejszego firma współpracuje z najlepszymi projektantami. Ich meble uznaje się jako dziełach sztuki. Do osób, które współpracują z tą firmą zalicza się takie nazwiska jak chociażby Gino Carollo czy Alain Gilles. Pasję do projektowania tych ludzi jest widoczna w każdym meblu wyprodukowanym przez tę firmę.
  • Miłość do piękna i designu – firma znana jest z tego, że ich produkty cechuje najwyższa jakość, a także miłość do piękna. Stąd też ceny poszczególnych elementów są wysokie. Faktem jest jednak, że mebli tej firmy nie da się porównać do żadnej innej. Są one wyjątkowe i pasują do wyjątkowych wnętrz.
  • Szeroki wybór asortymentu – mimo że firma nastawiona jest na współpracę z najlepszymi projektantami to jej projekty zachwycają nie tylko koneserów sztuki i nowoczesnego designu, ale również zwykłych użytkowników. Produkowane przez nią łóżka dostępne są w wielu opcjach, z których klient będzie mógł wybrać dla siebie te najlepsze.

Kolekcje przeznaczone dla każdego

Produkowane przez firmę Bonaldo meble przeznaczone są dla każdego użytkownika. W ofercie można znaleźć nie tylko meble do sypialni. Oferowane są również rozwiązania salonowe czy jadalniane. Poszukując na stronach internetowych różnych sklepów z meblami znaleźć można rozwiązanie niezbędne dla swojego domu. Na stronach oferowane są krzesła, łóżka, stoły, sofy, hokery, stoliki i wiele innych mebli do pomieszczeń domowych.

Czas oczekiwania na złożone zamówienie

Należy pamiętać, że obecnie czas oczekiwania na zamówione meble wynosi nawet 60 dni. W związku z tym warto wcześniej pomyśleć o złożeniu zamówienia. Istotne jest dla klienta, aby było ono gotowe na czas. W związku z tym producent zawsze określa orientacyjny czas oczekiwania na dany mebel.

Dodaj komentarz